Великі ідеї — це козирі, якими грає історія, але розум проти азартної гри
Валер'ян Підмогильний, український прозаїк і перекладач

Заборонена "Трійка Медведчука" створила ТОВ "Медіахолдинг "Новини"

23 лютого, 2021 - 20:22
Фото: Reuters

Медіахолдинг "Новини", до якого входять телеканали "112 Україна", ZIK і NewsOne, що потрапили під санкції, створив однойменне товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ).

Як передає Інтерфакс-Україна, про це  повідомляє міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

"Заборонена "Трійка Медведчука", що називала себе "Медіахолдинг "Новини", натягнула нову маску. Створила ТОВ із такою ж назвою. Напевно, щоб РНБО та СБУ їх довго не шукали", - написав Ткаченко у вівторок увечері у своєму Telegram-каналі.

За його інформацією, зареєстровано це ТОВ 18 лютого - "буквально за два тижні після блокування цих антиукраїнських пропагандистських каналів в українському ефірі". Засновниками нового ТОВ є 100 осіб. У цілому. Кожен з них "скинувся" на створення ТОВ по одній гривні. Отже, статутний капітал ТОВ "Медіахолдінг "Новини" – 100 грн.

"Схоже, що (нардеп від фракції "ОПЗЖ" Віктор Медведчук, який потрапив під санкції РНБО України, - ІФ) Медведчук і Ко шукають юридичні способи, щоб знову запустити трансляцію кремлівської пропаганди в наш інформаційний простір. Проте хоч скільки нових ТОВок за 100 гривен роби - суть не змінюється, а отже, й увага з боку держави до їхньої "діяльності", - зазначив Ткаченко.

Він також запропонував ознайомитися з переліком 100 осіб, що вклали по 1 грн у статутний капітал ТОВ.

"Шукайте знайомі прізвища серед "акціонерів" (https://youcontrol.com.ua/catalog/company details/44090465/). Але як зі статутним капіталом у 100 грн можна фінансувати заздалегідь нерентабельне підприємство – питання риторичне", - підсумував міністр.

Як повідомлялося, 2 лютого президент України Володимир Зеленський увів у дію рішення РНБО, яким фактично заблокував діяльність трьох телеканалів, - "112 Україна", NewsОne і ZIK, що пов'язують з одним із лідерів партії "ОПЗЖ" Віктором Медведчуком.

Згідно з рішенням, персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи застосовуватимуться, зокрема, до Тараса Козака та юридичних осіб "Аріадна ТВ", "Новий Формат ТВ", "ТВ Вибір", "Телерадіокомпанія "112-ТВ", "Лідер ТВ", "Партнер ТВ", "Новини 24 години", "Нові комунікації".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ