Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

МЗС Польщі вимагає від РФ негайного звільнення Павла Гриба

23 березня, 2019 - 09:55
Фото: hromadske.ua

Міністерство закордонних справ Польщі підтримало політв'язня Павла Гриба та вимагає від Росії його негайного звільнення.

Про це повідомляє прес-служба МЗС Польщі

МЗС Польщі вважає затримання Гриба у Білорусії "підступним викраденням", а сам судовий процес показом та черговим проявом агресії. 

Польща закликала представників Росії негайно звільнити ув'язненого на 6 років Павла Гриба та всіх інших політв'язнів. 

"Ми категорично вимагаємо звільнення як Павла Гриба, так і всіх інших безправно утримуваних Росією громадян України, а до цього моменту вимагаємо забезпечити їм належну медичну допомогу, якої потребують, та можливості контактів із рідними. Закликаємо також надати представникам українських консульських служб доступ до відвідання цих осіб", - йдеться у повідомленні. 

22 березня, в російському Ростові Північно-Кавказький окружний військовий суд звинуватив ув'язненого Павла Гриба в заклику до теракту в Сочі й засудив його до шести років в'язниці. У відповідь на таке рішення українець оголосив голодування.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ