Оскільки українська нація кілька століть шукала свого визволення, остільки ми розцінюємо це як непереможне її бажання виявити й черпати своє національне офарблення.
Микола Хвильовий, український прозаїк, поет, публіцист

У Великій Британії посилять карантин

23 березня, 2020 - 15:27
Фото Reuters

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон попередив, що уряд введе більш суворі правила щодо пересування, якщо громадяни ігноруватимуть рекомендації, які стосуються соціального дистанціювання запровадженого для боротьби з коронавірусом.

Про це повідомляє BBC, передає РБК-Україна.

Як повідомляється, цього тижня парламент Британії обговорить надзвичайне законодавство, яке надасть уряду додаткові повноваження по боротьбі з пандемією. Уряд стурбований тим, що занадто багато людей не дотримуються правила пересуватися на відстані не менше 2 метрів один від одного. Так, на вихідних було помітно, що натовпи людей відвідують парки та інші відкриті простори в багатьох частинах країни, ігноруючи рекомендації влади.

Уряд, за допомогою правоохоронних органів, планує змушувати людей з вірусними симптомами ізолюватися.

Міністр охорони здоров'я Метт Хенкок сказав, що не знає, чому деякі люди поводять себе егоїстично і ігнорують рекомендації влади, у той час коли служба охорони здоров'я робить все можливе.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: РБК-Україна

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ