Два крила, якими підноситься людський дух в безкраї простори, — це віра і наука.
Йосип Сліпий, український церковний діяч, предстоятель Української греко-католицької церкви, кардинал римо-католицької церкви

Частині українських моряків в Росії вперше дозволили подзвонити додому

23 квітня, 2019 - 17:53
Фото: hromadske.ua

У Росії слідство дозволило телефонні дзвінки до рідних частині українських військовополонених морякам.

Про це повідомив адвокат Микола Полозов Facebook.

Він зазначив, що протягом майже 5 місяців слідство не давало дозволу військовополоненим на здійснення побачень з рідними, а також дозволів на телефонні переговов.

"Сьогодні стало відомо, що стосовно частини військовополонених слідством прийнято рішення дозволити здійснення телефонного дзвінка додому. Ми розраховуємо, що слідство прийме таке рішення відносно кожного з 24 військовополонених українських моряків, і вони зможуть хоча б по телефону почути голоси своїх рідних і близьких", - написав Полозов.

Також адвокат розповів, що у відношенні військовополонених українських моряків тривають слідчі дії.

"Проводиться ознайомлення військовополонених та їхніх адвокатів з постановами про призначення технічних експертиз артилерійського озброєння МБАК "Бердянськ" і "Нікополь". Також слідство призначило ще одну експертизу - ситуаційну і пред'являє для ознайомлення постанову про її призначення. Слідчі дії будуть проводитися до кінця квітня, а також між травневими святами", - зазначив Полозов.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ