Наша Батьківщина благає допомоги красномовства, бо так багато її преславних подвигів поминається глибокою мовчанкою.
Феофан Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ, перекладач, публіцист, науковець

Кандидат у президенти Єврокомісії планує заблокувати Nord Stream 2

23 квітня, 2019 - 17:26
Фото AFP

Проект газопроводу Nord Stream 2 шкодить інтересам ЄС і його потрібно заблокувати, аби зменшити залежність від російського газу.

Про це заявив кандидат від Європейської народної партії (ЄНП) на посаду президента Єврокомісії Манфред Вебер в інтерв’ю польському виданню Polska Times.

"Я противник цього проекту. Він суперечить інтересам Євросоюзу, оскільки збільшує залежність від російських енергоносіїв. Натомість ми потребуємо більшої незалежності від російського газу. Як голова Єврокомісії я застосую усі можливі положення, щоб заблокувати "Північний потік-2", - підкреслив Вебер.

Відповідаючи на запитання, що таким чином він виступає проти офіційної позиції німецького уряду, Вернер зауважив, що він кандидує на цю посаду не від Німеччини, а від ЄНП.

"Європа – це 28 країн. Думаючи про Європу, ми повинні замислитися про незалежність від російського газу", - підкреслив Вебер.

Він зауважив, що з цього приводу ведуться "складні дискусії" з французькими та німецькими політиками та іншими європейськими лідерами.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ