Я — для того, щоб голос мого народу достойно вів свою партію в багатоголосому хорі світової культури.
Олекса Тихий, український дисидент, правозахисник, педагог, мовознавець, член-засновник Української гельсінської групи

Шість українських ВНЗ увійшли до світового рейтингу

23 липня, 2018 - 13:57
Фото 2day.kh.ua

Шість українських закладів вищої освіти увійшли до світового рейтингу університетів The QS World University Rankings. Відповідна інформація розміщена на сайті упорядників рейтингу, передає "Укрінформ".

Так, з-поміж українських університетів найвищі позиції в рейтингу у Харківського національного університету ім. Каразіна - він увійшов в групу, що займає місця з 401 до 410; та Київського національного університету ім. Тараса Шевченка - в групі 411-420.

Національний технічний університет "Київський політехнічний інститут ім. Сікорського" розташований на позиції 501-550.

Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут" посів позицію 701-750.

Донецький національний університет ім. Стуса і Сумський державний університет в рейтингу займають позиції 801-1000.

На перших місцях рейтингу: Масачусетський технологічний університет (США) - 1 місце, Стенфордський університет (США) - 2 місце, Гарвардський університет (США) - 3 місце, Каліфонійський технологічний університет (США) - 4 місце, Кембрідж (Велика Британія) - 5 місце.

Рейтинг The QS World University Rankings складає британська компанія Quacquarelli Symonds. Основу рейтингу становить анкетування роботодавців і викладачів з усього світу.

Як повідомлялося раніше, у лютому у світовому рейтингу університетів The QS World University Rankings Київський національний університет ім. Тараса Шевченка та Київський політехнічний інститут поліпшили свої показники.

 

Джерело: Укрінформ

Новини партнерів

Loading...