Найспекотніші куточки у пеклі залишені для тих, хто за часів найбільших моральних зламів зберігав нейтралітет.
Данте Аліг'єрі, італійський поет, мислитель, богослов, один з засновників літературної італійської мови, політичний діяч

Хвороба Гриба прогресує, перебування за гратами призведе до смерті, - батько

23 липня, 2019 - 21:25
Фото informHR

Остереження ув'язненого в РФ українця Павла Гриба показали, що динаміка хвороби негативна і подальше перебування юнака за гратами приведе до внутрішньої кровотечі і смерті.

Про це сказав в ефірі Еспресо.TV батько політв'язня Ігор Гриб, коментуючи сьогоднішнє рішення Верховного суду РФ, який визнав "законним" вирок Павлу засудженому в Росії на шість років колонії за нібито заклики до тероризму.

"Обстеження Павла показують, що динаміка дуже негативна і знаходження Павла у подальшому за ґратами приведе до смерті, бо у цих нелюдських умовах знаходження у колонії та ще й етапування буде – це прямий шлях до смерті, бо відкриється внутрішня кровотеча і все", - пояснив Ігор Гриб.

Батько додав, що ще невідомо, куди етапуватимуть Павла Гриба.

Батько політв'язна також розповів про зустріч з Президентом Володимиром Зеленським: "За тиждень до виборів у нас була зустріч з Президентом. Там озвучили всю проблематику і всі пропозиції, які напрацьовані нами за ці роки. Чекаємо реакції від Офісу Президента".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Еспресо

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ