Нас послано тільки пророкувати воскресення мертвих і будить сонних. Се наше діло.
Пантелеймон Куліш, український письменник і громадський діяч

У користувачів Facebook через технічний збій зникають дописи на сторінках

23 серпня, 2018 - 17:36
Фото Reuters

У користувачів Facebook через технічний збій стали зникати повідомлення на сторінках, після того як вони розмістили їх, повідомляє The Independent. Багато користувачів повідомляють, що вони поділилися оновленням на своїй сторінці, але виявили, що воно зникло після того, як було опубліковано.

На сторінках розробників Facebook користувачі стверджують, що повідомлення зникають протягом декількох хвилин після того, як їх вже переглянули деякі користувачі. Відзначається, що проблема впливає тільки на деякі сторінки Facebook і деякі види дописів.

Нагадаємо, Facebook опинився в центрі кількох скандалів. Зокрема соціальна мережа Facebook фігурує в скандалі з компанією Cambridge Analytica, яка могла незаконно отримати дані понад 87 млн користувачів соцмережі і вплинути на вибори багатьох країн світу, у тому числі американські 2016 року, бо працювала з передвиборнчим штабом Дональда Трампа. Також повідомлялося, що через збій у роботі Facebook близько 14 млн приватних записів виявилися доступні для публічного перегляду.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: 112 Україна
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ