Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

У передмісті Парижа джихадист напав на перехожих: 2 людей загинули

23 серпня, 2018 - 13:38
Фото Reuters

У передмісті Парижа невідомий з ножем напав на перехожих, в результаті чого дві людини загинули. Про це у четвер, 23 серпня, повідомляє The Associated Press.

Інцидент стався в Трапі. 

Як повідомляє BBC, нападник погрожував вбити поліцейських та кричав "Аллах Акбар", після чого поліцейські ліквідували його.

Згодом стало відомо, що відповідальність за напад у передмісті Парижа взяло на себе терористичне угрупування "Ісламська держава", повідомляє Reuters.

"ІД" заявила, що напад скоїв один з її членів, але не надала жодних доказів. В онлайн-заяві інформаційного агентства ІД Amaq повідомляється, що нападник був бійцем угруповання.

Про це також повідомляє американська організація SITE Intelligence Group, яка веде моніторинг інформаційної активності бойовиків.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ