Мисляча і працююча людина є мірою всього. Це величезне планетне явище.
Володимир Вернадський, науковець і філософ, засновник геохімії, біогеохімії та радіогеології, вчення про біосферу, ноосферу, космізм

Ставлення чинної влади до ветеранів та волонтерів ґрунтуватиметься на принципах поваги, - Зеленський

23 серпня, 2019 - 12:31
Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський взяв участь у відкритті ІІ Міжнародного волонтерського та ветеранського форуму «Там, де ми – там Україна» у «Мистецькому арсеналі».

Глава держави наголосив, що участь у цьому заході є великою честю для нього, повідомляє Офіс Президента України на офіційному сайті.

«Наша держава й незалежність існує завдяки вам. Те, що ви зробили для України, для її незалежності, для захисту нашого суверенітету, – просто безцінне», – зазначив Володимир Зеленський.

Президент підкреслив, що ставлення чинної влади до ветеранів війни на Донбасі та волонтерів ґрунтуватиметься на принципах поваги.

«Ви всі – Люди з великої літери і будете для нас рідними. У влади більше не буде правильних чи неправильних ветеранів, угодних чи неугодних волонтерів. Я можу вам на сто відсотків гарантувати одне: наше ставлення до вас ґрунтуватиметься на трьох речах. Це повага, повага і ще раз повага», – сказав Глава держави.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ