Мисляча і працююча людина є мірою всього. Це величезне планетне явище.
Володимир Вернадський, науковець і філософ, засновник геохімії, біогеохімії та радіогеології, вчення про біосферу, ноосферу, космізм

Супрун розкритикувала депутата від "Слуги народу" за сексизм

23 серпня, 2019 - 17:53
Фото Укрінформ

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун дорікнула обраного нардепа Олександра Дубінського у відсутності розуміння депутатської етики та у низькому рівні громадянської свідомості через його сексистське повідомлення про пошук помічниці.

Народний обранець від партії Слуга народу потрапив у скандал через публікацію поста у Facebook про пошук потенційних помічниць з модельною зовнішністю.

Він попросив дівчат, «нижчих за 175 см, не турбувати».

«Коли майбутній народний депутат починає свою діяльність з відвертої зневаги до жінок — це сумне видовище. Якщо це Олександр Дубінський — це очікуване сумне видовище», — відповіла Супрун на його сексистське оголошення.

Вона наголосила, що виправдання Дубінського, що люди не розуміють жартів, не знімають з нього відповідальності за образу.

«Невизнання помилки свідчить про те, що сексизм — його усвідомлена позиція. Для людини, яка представлятиме інтереси народу України, це неприпустимо. Навіть у форматі жарту. Говорити такою мовою — це демонструвати низький рівень громадянської свідомості, принижувати свою власну гідність і знецінювати гідність своїх майбутніх колег», — наголосила очільниця МОЗ.

Також Супрун нагадала, що кожен народний обранець має дотримуватися правил депутатської етики, які включають повагу до усіх громадян та держави.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ