Люди живуть почуттями, а вимагати від них, щоб вони жили думками, це однаково, що вимагати у богів, щоб вони нас почули.
Тодось Осьмачка, український поет, прозаїк, перекладач

САП перевірить 11 депутатів Ради щодо отримання хабаря

23 жовтня, 2019 - 11:31
Фото з архіву "Дня"

Спеціалізована антикорупційна прокуратура зареєстровала провадження за фактом отримання неправомірної вигоди народними депутатами 9-го скликання.

Про це повідомило відомство на своїй сторінці у Facebook.

«З метою перевірки викладеної у ЗМІ інформації, зареєстровано кримінальне провадження за фактом можливого вчинення корупційного злочину народними депутатами України. Так, за інформацією, оприлюдненої у ЗМІ, 11 народних обранців, які є членами парламентського Комітету з фінансів, податкової та митної політики, нібито отримали по 30 тисяч доларів США неправомірної вигоди за голосування проти законопроекту про ліквідацію корупційних схем під час оцінки об’єктів нерухомості на засіданні Комітету Верховної Ради», – йдеться в повідомленні САП.

Повідомляється, що САП вивчає справу за статтею про «прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди в особливо великому розмірі службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище», яка передбачає покарання від 8 до 12 років позбавлення волі з неможливістю обіймати певні посади терміном до трьох років, з конфіскацією майна.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ