В Європі на генетичному рівні виникає спонтанна любов до народу, що повстав на захист своєї свободи.
Оксана Пахльовська, українська письменниця, культуролог, професор Римського університету «Ла Сап'єнца», доктор філологічних наук, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка

Український фільм "Сторонній" отримав нагороду фестивалю фільмів жахів у Канаді

23 жовтня, 2019 - 21:23
Фото з відкритих джерел

Фільм Дмитра Томашпольського “Сторонній”, створений за підтримки Держкіно, отримав нагороду за найкращу операторську роботу на Міжнародному фестивалі хоррорів “Terror in the Bay Film Festival” в Онтаріо (Канада).

Про це повідомляє пресслужба Держкіно.

“Це вже третій міжнародний кінофестиваль, участь у якому бере “Сторонній/Stranger”. Світова прем’єра стрічки відбулася 21 вересня у конкурсній програмі Seoul International Film Festival у Південній Кореї. Північноамериканська прем’єра фільму відбулася на Fargo Fantastic Film Festival у США”, - ідеться в повідомленні.

Як зазначається, автором сценарію та режисером фільму є Дмитро Томашпольський, спродюсувала картину Олена Дем’яненко. Оператор-постановник картини – Сергій Смичок. У головних ролях – Анастасія Євтушенко та Даша Трегубова.

За сюжетом, команда синхронного плавання зникає під водою у басейні під час виступу, а пацієнтка водолікарні щезає під час прийому хвойно-перлинної ванни. Яким чином ці події пов'язані та як це стосується ляльки з живим волоссям? Це доведеться розслідувати інспектору Глуховській, у кар'єрі якої не було жодної нерозкритої справи.

В українському кінопрокаті фільм “Сторонній” очікується у 2020 році.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ