...Всі були готові на жертви, знали, що не сьогодні-завтра їх знищать, але їх турбувало передовсім: чи знатиме світ про це, чи світ щось скаже?.. І друга проблема — ще більш духовна: чи буде кому помолитися за всіх, хто загинув?
Олександр Биковець, священник

Зеленський: Зустріч у "нормандському форматі" відбудеться, коли буде розведення сил на трьох ділянках

23 жовтня, 2019 - 17:17
Фото ОПУ

Президент України Володимир Зеленський зазначає, що зустріч у "нормандському форматі" відбудеться тоді, коли буде розведення сил сторін на трьох ділянках лінії розмежування на Донбасі, що поки що не вдається зробити через порушення режиму припинення вогню.

"Коли ми говоримо, що Москва висуває умови, знаєте, дуже багато засобів масової інформації говорять про різні умові. Ми домовилися, що у нас має бути зустріч, коли ми узгодимо текст так званої "формули Штайнмаєра" і коли у нас буде розведення на трьох ділянках", - повідомляє Інтерфакс.

Зеленський нагадав, що в Станиці Луганській розведення сил відбулося, зараз йдуть підготовчі роботи до розведення в Петровському і Золотому. "Там розведення не відбувається через порушення тиші, але я думаю, що все обов'язково станеться, і наступним кроком буде зустріч у "нормандському форматі". Інша інформація мені просто не відома", - зазначив він.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ