Коли ти не станеш об'єднано в обороні своєї Вітчизни, то плакатимеш у московській неволі, як колись Ізраїль на ріках Вавилонських.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, творець і перший митрополит Київський і всієї України УАПЦ

Окупанти блокують проїзд через КПВВ Мар’їнка, - Держприкордонслужба

23 жовтня, 2020 - 20:21
Фото: dpsu.gov.ua

Російські збройні формування повністю заблокували контрольний пункт в'їзду-виїзду "Мар’їнка".

Про це повідомляє Держприкордонслужба.

"Контрольні пункти "Мар'їнка" та "Новотроїцьке" продовжують функціонувати за осіннім графіком, щоденно з 07.00 до 18.30. Проте рух цими дорожніми коридорами заблокований з боку російських збройних формувань", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що за тиждень рух дорожній коридор "Донецьк – Маріуполь" окупанти розблоковували у понеділок та п’ятницю. У ці дні через КПВВ "Новотроїцьке" 160 громадян та 53 транспортних засобів потрапили на контрольовану територію, водночас 162 громадянина та 35 транспортних засобів проїхали до тимчасово окупованої Донеччини.

Сьогодні, 23 жовтня, станом на 13.45, лінію розмежування в цьому контрольному пункті перетнуло 114 громадян та 18 транспортних засобів.

У свою чергу через КПВВ "Мар’їнка" пропуск не здійснювався. Окупанти повністю заблокували рух у межах цього дорожнього коридору.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Еспресо

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ