...Всі були готові на жертви, знали, що не сьогодні-завтра їх знищать, але їх турбувало передовсім: чи знатиме світ про це, чи світ щось скаже?.. І друга проблема — ще більш духовна: чи буде кому помолитися за всіх, хто загинув?
Олександр Биковець, священник

ЄС обмежив в'їзд громадян Канади, Грузії та Тунісу через ситуацію з COVID-19

23 жовтня, 2020 - 10:59
Фото Reuters

Рада ЄС оголосила в четвер про черговий перегляд списку третіх країн, з яких можна приїжджати в Євросоюз під час епідемії коронавірусу.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

У списку, як і при попередньому перегляді, залишаються Австралія, Нова Зеландія, Руанда, Таїланд, Уругвай, Південна Корея, Японія, а також Китай (за умови взаємності зняття обмежень).

"Обмеження на поїздки також повинні бути поступово скасовані для особливих адміністративних районів Китаю Гонконгу і Макао за умови підтвердження взаємності", - повідомляється в комюніке Ради ЄС.

Зі списку через погіршення епідеміологічної обстановки в цих країнах виключені Грузія, Канада, Туніс. Разом із тим до переліку увійшов Сінгапур.

Цей список не є юридично зобов'язуючим. Він може оновлюватися Радою ЄС у залежності від обставин після консультацій з Європейською комісією та відповідними установами та службами ЄС у результаті загальної оцінки, заснованої на узгоджених умовах, пояснюють у Брюсселі.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ