Не можна жити ідеями, з ними потрібно щось робити.
Альфред Уайтхед, британський філософ, математик, логік та педагог (1861–1947)

Прикордонники посилили заходи безпеки на лінії розмежування

23 листопада, 2017 - 10:31
Фото з архіву "Дня"

Через загострення ситуації в ОРДЛО, Державна прикордонна служба України посилила заходи безпеки на лінії розмежування. Про це повідомили у прес-службі ДПСУ.

"У зв’язку з загостренням внутрішньої ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей, як наслідок не виключається можливість ескалації конфлікту чи будь-яких провокативних дій з боку російських найманців. Саме тому в межах компетенції Державна прикордонна служба України посилила заходи безпеки на лінії розмежування", - йдеться в повідомленні.

Щоб не допустити провокацій, посилені заходи в усіх контрольних пунктах в'їзду-виїзду, через які лише за останню добу прослідувало майже 40 тисяч громадян.

"Зокрема, збільшено кількість прикордонних нарядів, активно використовуються технічні засоби контролю, до перевірок залучаються службові собаки", - наголосили в ДПСУ.

Особливу увагу прикордонні наряди приділяють контрольним та режимним заходам.

"В готовності перебувають всі прикордонні підрозділи в районі проведення АТО, ведеться спостереження та моніторинг ситуації об’єктів, які перебувають у сфері діяльності відомства. Уточнено взаємодію зі штабом АТО і підрозділами ЗСУ та усіма силовими структурами", - додали в прес-службі.

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...