І тому українська демократія по знищенні власної аристократії ніколи нічого збудувати не могла
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, соціолог, публіцист, теоретик українського консерватизму

"Укрзалізниця" хоче збільшити швидкість та зменшити час курсування пасажирських поїздів

23 листопада, 2017 - 11:29
Фото з архіву "Дня"

ПАТ "Укрзалізниця" вивчає можливості збільшення швидкості та зменшення часу курсування пасажирських поїздів в Україні.

Про це розповів в.о. голови правління Укрзалізниці Євген Кравцов у Twitter.

"Вивчаємо можливості збільшення швидкості та зменшення часу курсування пасажирських поїздів на існуючій інфраструктурі. Зокрема, через застосування так званої технології "легкої ваги", - написав він.

Укрзалізниця, за словами Кравцова, уже провела з цього приводу переговори з іспанською компанією Talgo. "Чекаємо рекомендацій на основі моделювання", - зазначив керівник Укрзалізниці.

Першим напрямком, де залізничники можуть реалізувати нові технології, за словами Кравцова, - сполучення Київ - Одеса.

Він також розповів, що наразі Укрзалізниця працює над розвитком сполучення з країнами ЄС та інтеграцією української залізничної системи в європейську. Зокрема, у напрямку Польщі, Австрії, Угорщини. Для цього потенційно розглядаються варіанти застосування рухомого складу, оснащеного системою автоматичної зміни ширини колії. І у цьому сегменті компанія Talgo є провідним виробником.

За словами директора з маркетингу Talgo Енріке Ріеско, компанія має значний досвід виготовлення швидкісних поїздів, в тому числі і для нешвидкісних колій. Рухомий склад іспанська компанія пристосовує до кліматичних умов місцевості, він витримує і високі, і низькі температури, має менші витрати на обслуговування, меншу вагу та розвиває високі швидкості. Компанія, на підставі оцінки існуючої в Україні залізничної інфраструктури, зауважив Ріеско, здійснить моделювання і надасть попередні рекомендації щодо можливостей і умов збільшення швидкості руху поїздів Talgo на існуючій інфраструктурі ПАТ «Укрзалізниця».

Нагадаємо, ПАТ "Укрзалізниця" до кінця року планує замінити 70% комплектів білизни у поїздах.

Джерело: Укрінформ

Новини партнерів

Loading...