Люди, які мають свободу вибору, завжди оберуть мир.
Рональд Рейган, 40-ий Президент США

Порошенко запросив в Україну Президента Бразилії

24 січня, 2019 - 13:26
Фото: Тwitter

Президент України Петро Порошенко під час форму у Давосі зустрівся з новообраним Президентом Бразилії Жаіром Болсонаро та запросив його відвідати Україну з візитом.

Про це Президент написав на своїй сторінці у Тwitter.

З Президентом Бразилії Жаіром Болсонаро обговорили перспективи активізації торговельно-економічної співпраці, у першу чергу у військово-технічній, інвестиційній, енергетичній,науково-технічній та інших сферах. Запросив нового Президента Бразилії відвідати Україну з візитом#WEF19 pic.twitter.com/XWYqYnFSfc

— Петро Порошенко (@poroshenko) 24 января 2019 г.

Петро Порошенко та Жаір Болсонаро обговорили перспективи активізації торговельно-економічної співпраці України та Бразилії у різних сферах, зокрема, у першу чергу у військово-технічній сфері, а також у сфері інвестицій, енергетики та у науково-технічній сфері.

“З Президентом Бразилії Жаіром Болсонаро обговорили перспективи активізації торговельно-економічної співпраці, у першу чергу у військово-технічній, інвестиційній, енергетичній,науково-технічній та інших сферах. Запросив нового Президента Бразилії відвідати Україну з візитом”, - йдеться у дописі Порошенка.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...