Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

У Маріуполі вшанували пам'ять загиблих під час обстрілу у 2015 році

24 січня, 2020 - 12:52
Фото mariupolrada.gov.ua

У Маріуполі вшанували пам'ять загиблих під час обстрілу російськими окупантами мікрорайону "Східний" в 2015 році.

Про це повідомили в Маріупольській міській раді.

“Щороку Маріуполь вшановує пам'ять загиблих мирних жителів в ході артобстрілу. Вранці в храмі пройшов молебень та панахида, а біля пам'ятного знаку “Загиблим в неоголошеній війні” - мітинг-реквієм. На пам'ять про загиблих пролунали електросирени”, - йдеться у повідомленні.

Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко зазначив, що минуло п’ять років, а біль не вщухає. Він висловив подяку громаді Маріуполя, яка в той жахливий день своєю згуртованістю довела, наскільки вона любить і дбає про своє місто та його жителів.

Маріупольській міський голова Вадим Бойченко додав, що той суботній ранок не віщував біди, коли стали розриватися снаряди. “30 секунд - 30 смертей, 117 поранених, зруйнована інфраструктура, стисле серце від болю та страху. Життя, розділене на “до” і “після”... Цей день назавжди об'єднав нашу державу Україну, об'єднав кожного жителя міста Маріуполя”, - наголосив мер.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ