Не можуть вести когось за собою ті, що не мають ніяких внутрішніх даних на те, щоб самих себе повести.
В’ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, історіософ, соціолог, публіцист

Україна хоче бачити великі інвестиції, - Зеленський на зустрічі з діловими колами Ізраїлю

24 січня, 2020 - 15:41
Фото ОПУ

Президент України Володимир Зеленський зустрівся в Єрусалимі з представниками ділових кіл Ізраїлю та закликав їх інвестувати в Україну.

"Сьогодні перед вами Україна - молода, дуже енергійна, яка хоче змінюватися, вивчає технології, хоче бути економічно ліберальною. Україна хоче бачити великі інвестиції", - сказав глава держави представникам ізраїльського бізнесу, повідомляє пресслужба президента України.

Зеленський зазначив, що в Україні ухвалюють закони, які допомагають бізнесу, наприклад закони про деофшоризацію, дерегуляцію та про концесію.

"Щойно ми ухвалюємо закони, одразу бачимо результат. Наприклад, ми розпочали концесію портів. У нас відбулися конкурси, і вже заводять гроші в один із портів. Туди заходять інвестиції у розмірі понад $1 млрд", - зазначив він.

Президент представив програми, які Україна пропонує інвесторам, і розповів про сучасні проекти, що полегшать життя бізнесу та людям у країні.

"Ми хочемо бути серед перших у розвитку технологій у світі. Ми розробляємо великий проект "Держава у смартфоні". Усі можливі державні послуги будуть у смартфоні", - сказав він і показав на прикладі свого телефону, як працюватиме ця система.

Зокрема, за допомогою смартфона можна буде отримати водійські права та оформити різні документи.

Учасники зустрічі погодилися, що Україна має покращувати податкову систему, зменшувати вплив державної бюрократії на бізнес та захищати інвестиції від корупції.

У зустрічі взяли участь представники цифрового бізнесу, IT, власники будівельних, інфраструктурних компаній, фірм, що виробляють обладнання, керівники венчурних фондів тощо із сукупним бюджетом у мільярди доларів.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ