Малоросійство – це не політика і навіть не тактика, лише завжди апріорна і тотальна капітуляція.
Леся Українка, українська поетеса, письменниця, перекладачка, культурна діячка

Український підліток, якого побили в Парижі, почав виходити з коми

24 січня, 2021 - 20:56
Фото: Instagram @maman_de_yuriy

Український підліток на ім'я Юрій, який після побиття групою невідомих у Парижі 15 січня перебував у штучній комі, починає повільно з неї виходити. Медики дають оптимістичні прогнози.

Про це його мати Наталія Крученик-Фаргат розповіла газеті Le Figaro, передає hromadske.

«Він повільно починає прокидатися, я бачу, що він дуже схвильований. Лікарі кажуть, що це нормально. Він досіінтубований і ще не говорив», — розповіла вона.

За її словами, лікарі починають пробудження після тижневої коми та шестигодинної операції. Після побиття у хлопця виявили травму голови з декількома серйозними переломами, гематому між мозком і черепом, контузію головного мозку, а також перелом носа, пальця та кілька синців.

У наступні дні після нападу родина почала шукати свідків і розклеїла плакати в районі, де відбувся інцидент. Здобуту інформацію вони передають правоохоронцям. Мати каже, що їм «потрібно багато додаткових деталей» нападу.

«Я розмовляла з іншими жителями мікрорайону. Вони мені підтвердили, що сюди часто приїжджають дуже агресивні банди», — розповіла мати.

Також, за словами матері, Юрій не мав якихось ворогів. Працівники його школи, яку цитують кілька ЗМІ, кажуть, що він — «хороший учень, агресія проти якого шокувала та дивувала».

«Ми багато говоримо разом, я про свою роботу, він — про своє повсякденне життя в школі... Він ніколи не говорив мені про жоден конфлікт. Але в середу (13 січня — ред.) перед нападом він отримав телефонний дзвінок, який тривав кілька секунд увечері. Ми були здивовані й запитали, хто дзвонить йому так пізно. Він сказав нам, що це дрібниці», — пояснює Наталія.

Нагадаємо, в Парижі 15 січня група невідомих жорстоко побила 14-річного українця Юрія. Підлітка госпіталізували з численними травмами черепа і пізніше ввели у штучну кому. Мати Юрія Наталя Крученик-Фаргат розповідала нам, що хлопець повертався з навчання разом із друзями, коли на них напали. За її словами, хлопець послизнувся, після чого невідомі почали його бити залізними предметами, а коли приїхала швидка допомога, усі втекли.

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nataliya (@maman_de_yuriy)

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ