Царство свободи здобувається також сильним примусом над собою.
Михайло Грушевський, український історик, громадський та політичний діяч

Офіс Президента веде переговори про купівлю квартир для звільнених унаслідок обміну українців, - Денісова

24 лютого, 2020 - 16:21
Фото ОПУ

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова спростовує інформацію про те, що долею звільнених 29 грудня 2019 року з полону громадян України ніхто не займається.

Про це вона повідомила на сторінці в мережі Facebook.

За словами Денісової, зараз звільнені особи, які мали потребу у відновленні документів, що засвідчують особу і громадянство, їх отримали.

"Крім того, за мого сприяння Служба зайнятості провела для цих громадян роботу щодо пошуку вакансій, які передбачають надання житла. Більшість на ці пропозиції погодилась. Водночас 12 осіб з числа звільнених досі не визначились з місцем роботи та проживання", - зазначила Денісова.

"Також Офіс Президента проводить переговори щодо купівлі квартир для звільнених громадян, адже є значна потреба у їх кількості.

Доки триває цей процес, наші громадяни забезпечені тимчасовим житлом, а дехто виявив бажання проживати у своїх рідних та близьких", - додала вона.

Щодо стану здоров'я, Денісова повідомила, що всім звільненим надана висококваліфікована медична допомога, в тому числі і стоматологічна. Крім того, 11 осіб завершують курс реабілітації в Українському державному медико-соціальному центрі ветеранів війни "Циблі".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ