Кожен повинен виконувати свою роботу, бути чутливим до великих подій, відчувати велич і небезпеку моменту. Як за маленькими вчинками волонтерів стоїть гуманізм, так і за нашими справами ховається щось велике.
Мирослав Попович, український філософ

Призов на строкову військову службу відбудеться у квітні-червні та жовтні-грудні

24 лютого, 2021 - 21:30
Фото Reuters

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про терміни проведення чергових призовів на строкову військову службу в 2021 році, призовники не служитимуть на Донбасі, передає Інтерфакс-Україна.

Як повідомляє в середу ввечері прес-служба президента, згідно з відповідним указом №71/2021, цього року звільнення в запас військовослужбовців, які вислужили встановлені терміни строкової військової служби, передбачено провести у квітні-липні та в жовтні-грудні.

"У січні 2022 будуть звільнені військові, яких було призвано в липні 2020 року (у зв'язку з поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19)", - йдеться в документі.

Згідно з указом, "призов громадян України на строкову військову службу буде проведено протягом квітня-червня та протягом жовтня-грудня 2021 року".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ