Ми досі ще рятуємо дистрофію тіл, а за прогресуючу дистрофію душ – нам байдуже
Василь Стус, український поет, перекладач, прозаїк, літературознавець, правозахисник, представникі культурного руху шістдесятників, Герой України

СБУ запустить новий сайт до свого професійного свята

24 березня, 2016 - 17:04
Фото прес-центру СБУ

До Дня Служби безпеки України запустять новий сайт СБУ. Про це під час брифінгу повідомила речник Служби безпеки України Олена Гітлянська, передає "УНН".

"Завтра СБУ відзначатиме професійне свято. До цього дня ми підготували подарунок - ми від сьогодні запускаємо новий веб-сайт Служби. Попередній сайт, який розміщувався на площадці Кабінету міністрів, був створений 10 років тому, він морально застарів та застарів технічно", - зазначила вона.

Вона також підкреслила, що сайт було створено силами СБУ без залучення державних коштів та інвесторів.

Із нововведень сайту Гітлянська відмітила інтегрування сайту з соціальними мережами, більш зручну фотогалерею, створення відео-архіву, нових рубрик та проведення на сайті опитування.

"Хочу підкреслити, що перші тижні це буде бета-версія сайту, він буде доповнюватись з часом. Аби не було незручностей, ми будемо підтримувати старий сайт, поки ми не будемо стовідсотково впевнені, що новий працює та витримує всі ризики та навантаження. Ми самі будемо його захищати та наповнювати", - додала речник СБУ.

Нагадаємо, що 23 березня відбулася тривала масова атака на ТОП-10 електронних петицій до Президента України, щоб "накрутити" голоси. 

Джерело: УНН

Новини партнерів

Loading...