Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Порошенко розповів, коли скасують військовий збір

24 березня, 2019 - 18:32
Фото з відкритих джерел

Військовий збір в Україні буде скасовано наступного дня після закінчення війни.

На цьому наголосив Президент України Петро Порошенко в в ефірі каналу “Україна”, передає УНН.

Так, за словами Глави держави, поки в Україні йде війна, на скасування військового збору, який стягується із заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат і винагород, що виплачуються платнику в зв’язку з трудовими відносинами, а також при виграші у лотерею, розраховувати не варто: “Збір буде скасовано наступного дня після закінчення війни”.

Відповідаючи на запитання щодо терміну завершення війни Президент заявив: “Я більше не допущу помилки, яка була зроблена у 2014 році. Моя відповідь чітка: ключ від миру — знаходиться в Кремлі. Наше завдання — мобілізувати світову коаліцію, яку ми створили на підтримку України. Росія зараз платить надзвичайно високу ціну, і вона буде лише збільшуватись. І Путін має абсолютно сильну мотивацію, щоб припинити війну, забрати свої війська та відновити український контроль над ділянкою кордону”.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: УНН
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ