Коли людина не встане з колін, то вона не далеко зможе пройти.
Іван Драч, український поет, перекладач, кіносценарист, драматург, державний і громадський діяч

РФ нарощує військову присутність поблизу українського кордону, - Полторак

24 квітня, 2019 - 12:21
Фото: Клаус Хьорт Фредеріксен і Степан Півтора (facebook.com/generalpoltorak/)

Міністр оборони України Степан Полторак заявив, що Росія продовжує нарощувати військові угруповання поблизу українського кордону.

Про це він заявив під час зустрічі з міністром оборони Данії Клаусом Хьортом Фредеріксеном, повідомляє прес-службу відомства.

Полторак підкреслив важливість підтримання діалогу на вищому військово-політичному рівні з Данією, і висловив подяку за політичну, фінансову, економічну та матеріально-технічну підтримку України в сучасних умовах безпеки.

За його словами, реалізація Україною права на вільний та незалежний вибір власного шляху розвитку відбувається у складних умовах російської агресії. Зокрема, міністр оборони України повідомив, що тенденцій до поліпшення військово-політичної ситуації немає, оскільки РФ продовжує нарощувати військові угруповання поблизу кордонів України.

У зв'язку з цим головним завданням України є нарощування можливостей Збройних сил і зміцнення обороноздатності шляхом впровадження оборонної реформи.

"Ми розраховуємо на системні рішення наших партнерів щодо підтримки вступу України до НАТО. Маючи п’ятирічний досвід відсічі збройної агресії, Україна може зробити значний внесок в обороноздатність Альянсу та посилення європейської безпеки", - заявив Полторак, додавши, що Україна також розраховує на системні рішення партнерів з підтримки вступу України в НАТО

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ