Коли людина не встане з колін, то вона не далеко зможе пройти.
Іван Драч, український поет, перекладач, кіносценарист, драматург, державний і громадський діяч

СУП очікує від Зеленського створення Ради підприємців при президентові

24 квітня, 2019 - 09:18
Фото: sup.org.ua

Союз українських підприємців (СУП) очікує від Володимира Зеленського формування команди з проєвропейськими поглядами і створення Ради підприємців при президентові як першочергових завдань.

Про це пише Інтерфакс-Україна.

"В першу чергу, бачимо за необхідне продовження євроатлантичної інтеграції України, формування команди з професіоналів з проєвропейськими поглядами. Першочерговим для новообраного президента має стати створення Ради підприємців при президенті України як постійного дорадчого органу для визначення вектора економічних реформ і залучення підтримки законодавчих ініціатив бізнесом в Україні ", - відзначають в СУП.

"Крім цього, вважаємо, що є конкретні кроки, які можна реалізувати відразу після інавгурації: скасування цінового регулювання послуг нотаріусів - указ президента від 10 липня 1998 року №762 / 98, скасування так званої" пятікраткі "- указ президента" Про застосування штрафних санкцій за порушення норм регулювання обігу готівки "від 12 червня 1995 року №436 / 95", - додали в бізнес-асоціації.

В ході останньої зустрічі з бізнесом В.Зеленський підтримав оголошені рік тому 10 вимог асоціації до влади, нагадали в СУП. Серед них - податок на виведений капітал, відкриття ринку землі, модернізація трудового права, персональна відповідальність посадових осіб за зловживання, скорочення податкового тиску на фонд оплати праці та ін.

У той же час СУП наголошує на важливості збереження макроекономічної стабільності, продовження співпраці з МВФ, курсу на дерегуляцію, децентралізацію і валютну лібералізацію.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ