Українські мечі перекуються на рала тільки тоді, коли гасло — Незалежна Держава Українська — перетвориться в дійсність і забезпечить отому ралові можливість зужиткувати рідну плодючу землю з її незчисленними багатствами…
Симон Петлюра, український державний і політичний діяч, голова Директорії УНР

Суд ЄС зобов’язав Ryanair вказувати повну ціну авіаквитків

24 квітня, 2020 - 15:35
Фото: Reuters

Авіакомпанія Ryanair повинна вказувати повну вартість квитка, коли показує пропозиції на своєму вебсайті - таке рішення ухвалив суд ЄС.

Про це повідомляє Еспресо.

 "Авіаперевізники, починаючи з першого моменту публікації своїх цінових пропозицій в інтернеті, повинні вказувати ПДВ на внутрішні рейси й збори, що стягуються за оплату кредитною карткою, а також збори за реєстрацію, що підлягають сплаті, якщо як альтернатива не пропонується жоден спосіб безкоштовної реєстрації", - йдеться в рішенні суду.

Суд ЄС виніс своє рішення після того, як італійський антимонопольний орган (AGCM) розкритикував Ryanair у 2011 році через ціни, які не включали податок на додану вартість на внутрішніх рейсах та збори за реєстрацію та оплату кредитною карткою. 

AGCM стверджував, що додаткові збори були неминучі й мають бути вказані до того, як клієнт почав процес бронювання. 

У результаті за справу взявся Суд ЄС. Після його рішення справу буде повернуто в італійські суди, які повинні винести остаточне рішення на основі тлумачення законодавства ЄС.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ