Свобода нічого не варта, якщо вона не включає в себе свободу помилятися
Могандас Карамчанд Ґанді, індійський державний і політичний діяч, національний герой

Сьогодні ВРУ розглядає законопроект про Антикорупційний суд

24 травня, 2018 - 11:24
Фото з архіву "Дня"

Верховна Рада розгляне сьогодні законопроект про Антикорупційний суд. Про це свідчить план роботи на 24 травня, опублікований на сайті парламенту.

Депутати розпочнуть роботу із законопроекту про Вищий антикорупційний суд. Вчора вони розглянули близько 200 поправок, тож лишилося ще більше за тисячу. Окрім того, ще не узгодили норму про подолання вето міжнародних експертів при призначенні суддів Антикорупційного суду.

Потім планують включити до порядку денного сесії низку питань, зокрема проект змін до закону "Про публічні закупівлі", а також до держбюджету на поточний рік - щодо фінансування державного сектору вугільної галузі.

З пропозиціями президента мають намір розглянути законопроект "Про приватну детективну (розшукову) діяльність".

Народні обранці матимуть можливість денонсувати Конвенцію Міжнародної організації праці про використання праці жінок на підземних роботах у шахтах будь-якого роду № 45.

На розгляді також проект закону про митний тариф України. Рада планує внести зміни до закону "Про телебачення і радіомовлення" щодо інформаційної безпеки та протидії пропаганді держави-агресора.

У порядку денному - питання про призначення на посаду суддів Конституційного Суду України.

Депутати мають намір розглянути проекти постанов про встановлення меж Бахмутського, Добропільського, Олександрівського, Слов'янського району Донецької області та Сватівського і Троїцького районів Луганської області, а також віднести селище міського типу Білокуракине Білокуракинського району Луганської області до категорії міст районного значення.

Вже вкотре на розгляді законопроект про збереження пам'яток культурної спадщини, внесених до Списку всесвітньої спадщини Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО), та Установу бізнес-омбудсмена.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: 112 Україна

Новини партнерів

Loading...