Дітей потрібно виховувати на ідеалах, свідомо перебільшуючи чесноти людини. Якщо цього не робити, то продукт виховання - дорослі - будуть гірші. Суспільство вимагає включення в поняття "себе" ще й інших людей
Микола Амосов, український учений-медик, торакальний хірург, кібернетик, письменник

Партія "Сила і честь" захищатиме свої результати на виборах до ВР, - Смешко

24 червня, 2019 - 16:20
Фото Руслана КАНЮКИ, "День"

Лідер партії "Сила і честь" Ігор Смешко зазначив, що політсила ретельно готується до позачергових парламентських виборів і захищатиме свої результати.

"Зараз ми дуже ретельно готуємося. Бюджет дуже скромний, тому що за політичною партією "Сила і честь" не стоїть жоден з олігархів. Немає білбордів і реклами. Але ми будемо робити все можливе, щоб забезпечити повну присутність на (виборчих) дільницях, щоб захистити наші результати", - сказав Смешко в ефірі телеканалу "Україна", передає агентство Інтерфакс-Україна.

Коментуючи зміни в рейтингах партій за підсумками соцопитувань, політик зазначив: "У нас є інформація про те, що нас підтримує набагато більше, ніж 5% населення. Соціологи на минулих президентських виборах давали особисто мені не більш як 1-1,5%. Офіційно я набрав 6,04% і, як потім говорили, став другою сенсацією цих виборів. Але наші представники були присутні лише на 33% з усіх виборчих комісій, і у нас забрали близько 700 тис. голосів виборців".

Крім того, Смешко висловив думку, яким чином слід проводити переговори з президентом РФ Володимиром Путіним: "Готуватися і мати аргументи, які під час переговорів зможуть захистити українську позицію. Просто зустрічі самі по собі неефективні".

За його словами, в дипломатичних відносинах РФ дотримується принципу старої ієрархії, де присутня перевага, зламати яку можна тільки авторитетом і аргументацією.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ