У державців немає місця для філософії.
Томас Мор, англійський письменник, філософ, державний діяч, лорд-канцлер, Святий Римо-католицької церкви

Законопроект про зміни в Конституції щодо членства в ЄС та НАТО в Раду внесуть 4 вересня

24 серпня, 2018 - 13:02
Фото РБК-Україна

До відкриття осінньої сесії Верховної Ради, яка запланована на 4 вересня, буде зареєстрований законопроект про закріплення в Конституції України прагнень до вступу в Європейський союз та НАТО. Про це у п'ятницю, 24 серпня, заявив президент України Петро Порошенко під час участі у святкуванні 27-ої річниці Незалежності України на Хрещатику у Києві, передає УНН.

"Наполягатиму на закріпленні в Конституції нашого прагнення приєднатись до Європейського союзу і вступити в НАТО. Юристи знайшли формулу, як це зробити оптимально і швидко, і до відкриття осінньої сесії ВР, яка запланована на 4 вересня, буде зареєстрований мій відповідний законопроект", — наголосив Порошенко.

Президент зазначив, що українські воїни на Сході стоять на захисті безпеки і добробуту всієї Європи, і до Європейського Союзу і до НАТО Україна прямує не з порожніми руками.

"У нас сьогодні, і ви матимете змогу це побачити і у цьому переконуються, одна з найкращих армій континенту. Вона істотно посилить східний фланг НАТО. Навзаєм ми розраховуємо на гарантії колективної безпеки, які надає альянс", — додав Порошенко.

Як повідомлялося раніше, голова Конституційного суду України Станіслав Шевчук підтримав пропозицію Порошенка прописати в Конституції інтеграцію до ЄС та НАТО

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: УНН