Невідво­рот­ний хід бут­тя ве­де нас від ба­га­ть­ох тра­диційних цінно­с­тей. Та я вірю, що ми до них обовяз­ко­во по­вер­не­мо­ся
Іван Миколайчук, український актор, кінорежисер, сценарист

Близько 500 першокурсників Національної академії сухопутних військ склали присягу на вірність Україні

24 серпня, 2019 - 18:23
фото автора

В День Незалежності України першокурсники Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного склали присягу на вірність Україні та українському народу. Близько 500 майбутніх офіцерів заприсяглися бути вірними захисниками нашої держави. Загалом же цього року до академії вступило майже 650 юнаків та дівчат, серед яких близько півсотні учасників АТО та ООС.

«Вчорашні школярі зробили непростий, але такий шляхетний життєвий вибір – стати захисником України! Перед своїми батьками, друзями, товаришами по зброї, перед всім колективом академії майбутні офіцери та сержанти поклялися бути достойними нащадками вояків Української держави, героїв антитерористичної операції і операції об’єднаних сил, свято берегти і множити бойові традиції нашого війська, бути надійним оплотом незалежності нашої Батьківщини», - зазначив під час вітальної промови генерал-лейтенант Павло Ткачук.

Після складання першокурсників військові отримали благословення від духовенства та були окроплені свяченою водою.

Особливістю цьогорічного набору є те, що фактично вперше на всі спеціальності академії прийняли дівчат, які на рівні з хлопцями опановуватимуть командирських фах. Загалом на першому курсі є 101 дівчина.

Загалом навчатимуться першокурсники на трьох факультетах й інституті МПЗ за 10 спеціальностями. Так їх готуватимуть стати офіцерами механізованих і танкових військ, командирами ракетних і артилерійських підрозділів, фахівцями артилерійської розвідки тощо. Крім цього майже 200 молодих воїнів здобуватимуть фах у Військовому коледжі сержантського складу.

Варто також зазначити, що цього року першокурсники представляють усі без винятку регіони України.

Павло ПАЛАМАРЧУК, Львів, фото автора

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ