У державців немає місця для філософії.
Томас Мор, англійський письменник, філософ, державний діяч, лорд-канцлер, Святий Римо-католицької церкви

У Києві відбудеться одноденний урбаністичний фестиваль

24 вересня, 2016 - 17:17

У Києві 1 жовтня відбудеться фестиваль "УрбанСвіт - територія твого міста!".

Подія буде проходити у вільному просторі "Freud House", де українські практики та іноземні гості поділяться своїми напрацюваннями з розвитку міста.

За словами організаторів, головна ідея фестивалю - творення нового та якісного спільного публічного простору.

У програмі фестивалю: театральний перформанс - екскурс в міста світу, представлення та тестування різних сучасних технологічних новинок, виставка картин футуристичного урбан-художника, соціально-психологічні експерименти на урбан тему та цікаві лекції та майстер-класи з міського розвитку.

Засновниця громадської організації «Парк Наталка» Наталія Чорногуб розповість про шлях від створення парку мрії до відкриття центру розвитку міста.

Послухати про роль велосипеда у місті можна під час майстер-класу Богдана Лепявка, голови ГО «Асоціація велосипедистів Києва».

Як формуються громадські простори у Тернополі на прикладі набережної «Циганка», опишуть архітекторки, учасниці ініціативи Urban.te Анастасія Джула та Марта Голяка.

Про точки перетину платформи «Тепле Місто» та урбаністики розповість Олександр Шевченко, співавтор урбан-коміксів «Франек, добрий ранек!», координатор проекту Сквер перед друкарнею.

Майстер-клас на тему «Концепція розумного міста та розумні громадяни» проведе Вікторія Подгорна, керуючий партнер у ГО «Громадська Рада Смарт-сіті».

Роль онлайн-журналу про урбанізм, як агенту змін у міському просторі Києва розкриє Юлія Салій, співзасновниця онлайн-журналу про місто і міський розвиток «Хмарочос».

Як поведінка та ставлення міської громади до свого міста впливає на його розвиток, а також, що значить любити місто розкажуть Анастасія Руденко та Олександра Ярликова, співзасновниці громадської організації «Інститут успішного міста».

Про успіх міст за умов децентралізації з кращими кейсами з України та Польщі можна буде дізнатися з лекції Ірини Верещук, наймолодшої жінки-мера України (міський голова Рави-Руської у 2010-2015 рр.), Президента Центру Балто-Чорноморських досліджень.

Офіційний партнер фестивалю: «Інститут успішного міста» – некомерційна громадська організація з урбаністики, що збирає кращі практики змін у містах, займається культурно-інформаційною діяльністю і проектами зі створення відповідального, «розумного», комфортного та екологічного урбан-простору. 

Детальніше про подію: https://www.facebook.com/events/1693795764278941/

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

Новини партнерів

Loading...