Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

16-річна шведська активістка на саміті ООН з питань клімату розкритикувала світових лідерів за бездіяльність

24 вересня, 2019 - 10:53
Фото: Reuters

Шведська активістка, 16-річна Грета Тунберг виступила з гнівною і емоційною промовою на саміті ООН з питань клімату.

Виступаючи перед світовими лідерами в ООН, школярка розкритикувала їх за бездіяльність у боротьбі зі змінами клімату, повідомляє Reuters.

Тунберг, яка перетнула Атлантику на яхті, щоб взяти участь у саміті ООН, обвинуватила світових лідерів у тому, що вони своїми порожніми обіцянками забрали у неї мрії і дитинство.

"Це все неправильно. Я не повинна бути тут. Я повинна повернутися до школи на іншому боці океану, з іншого боку ви приходите до нас, молодих людей, за надією. Як ви смієте! Ви вкрали мої мрії і моє дитинство своїми порожніми обіцянками", - заявила Грета Тунберг.

"Люди страждають. Люди вмирають. Руйнуються великі екосистеми. Ми знаходимося на початку масового вимирання, і все, про що ви можете говорити, це гроші і казки про нескінченне економічне зростання. Як ви смієте!" - продовжила активістка, не стримуючи сліз.

Виступ оприлюднили на офіційній сторінці ООН у YouTube.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ