Піднесім свій народ культурно, навчаймо його. Не тільки учитель може навчати, але може його навчати та виховувати і урядовець, вояк, промисловець чи інший.
Августин Волошин, український політичний, культурний і релігійний діяч Закарпаття

Зеленський: Україна не піддається на шантаж РФ у ТКГ

24 вересня, 2020 - 13:16
Фото: ОПУ

Україна не піддається на шантаж Росії в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі, проте шукає баланс для засідань ТКГ у Мінську, повідомив президент України Володимир Зеленський під час офіційного візиту до Словаччини.

"Україна не йде на шантаж. І це бачать сьогодні всі: і Європа, і, до речі, Росія. Але ми справді знаходимо сьогодні баланс для засідання Тристоронньої контактної групи в Мінську. Баланс у зваженій політиці й у діалозі в режимі засідання ТКГ, і в діалозі з РФ, суб'єктом Мінського процесу, який, як я вже сказав, це правда - він крихкий, нестабільний. Але ми робимо все для того, щоб цей діалог був, щоб був результат. Результат цих засідань Мінська або Нормандії ми з вами знаємо, який є: складний режим припинення вогню, непростий режим тиші, але він є", - сказав Зеленський на спільній із президентом Словаччини Зузаною Чапутовою прес-конференції в Братиславі у четвер.

Він наголосив, що "якби не прицільні провокації, ми зберегли б життя всіх людей, які загинули через бойові втрати", нагадавши, що 6 вересня одна особа загинула та одна дістала поранення.

"Тому ми без діалогу цього не зможемо ніколи знайти, і не вийдемо з цієї складної ситуації, з цього кута", - пояснив Зеленський.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ