Мир, прогрес, права людини – ці три цілі нерозривно пов’язані. Неможливо досягнути якоїсь із них, нехтуючи іншими.
Андрій Сахаров, фізик, правозахисник, дисидент, громадський та політичний діяч, лауреат Нобелівської премії миру

Мітинг в Луганську намагалися зірвати представники донського козацтва

24 листопада, 2013 - 17:59

Провокацією на мітингу в Луганську відзначилися місцеві донські козаки, які прийшли на збори євроінтеграторів. Під час свого виступу на «євромайдані» отаман Донського козацтва Олександр Конкін назвав Тягнибока «фашистом» за що ледь не був лінчований представниками «Свободи». З криками «Ганьба!» ті рушили в бік сцени. Якби не втрутилася міліція, могло б закінчитися бійкою між «свободівцями» та «дончаками», що поспішили виручати свого отамана. В підсумку козаків, аби ті не нагнітали обстановку, попросили покинути територію «євромайдану». Після цього мітинг продовжився.

Паралельно з мітингом біля пам’ятника йшла «фотосушка», влаштована представниками громадсько-активного студентства. Її учасників попросили принести фотоілюстрації того, з чим в них асоціюється Європа та європейські цінності. Принесені фото розвісили «на просушку» на розтягнених мотузках.

За словами члена оргкомітету луганського євромайдану Зої Буйницької, мітинги в обласному центрі біля пам’ятника Шевченку збиратимуться щодня о 18ій вечора аж до дня саміту у Вільнюсі. «Ми ще маємо кілька днів. Ми маємо надію на те, що Янукович підпише угоду про асоціацію», - заявила Зоя Буйницька.

Сьогоднішній мітинг біля пам’ятника Шевченку розпочався о 12-ій годині дня. Серед організаторів заходу заявлено більше десяти громадських та політичних організацій опозиційного спрямування.

Денис Киркач, Луганськ

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...