Проблема демократії не в тому, чи потрібна людям свобода, а в тому, якою мірою вони здатні нею користуватися.
Алексіс де Токвіль, французький державний діяч, історик, суспільствознавець

Львівська облрада планує перебрати на себе функції ОДА

25 січня, 2014 - 11:11

«Невідкладним прийомом громадян у Львівській обласній раді» назвала вчора в ефірі програми «Люстрація» телеканалу ЗІК захоплення будівлі на Винниченка, 18 (приміщення облради та обладміністрації». – Ред.) депутат Львівської обласної ради (фракція «Удар») Оксана Юринець.  «Дуже багато людей хотіли потрапити на цей прийом, – зазначила О. Юринець. – Вони змогли прийти, поспілкуватися і, на жаль, не отримали відповіді. І залишилися для того, щоби отримати відповідь, хто на їхній території, в області, відповідатиме за всі процеси».

На думку депутата облради від фракції Народного руху України Олександра Ганущина, щодо вищезгаданих подій треба дотримуватися версії «вчинила  не обласна рада – вчинив народ», бо сценарій того, що відбулося у четвер у Львові, «громадські активісти пропонували давно, але він не втілювався, бо ситуація у Львові і на Львівщині була спокійною. Через край вилилося тоді, коли у Києві сталися смерті і жорстокі побиття».

Розмова у студії ЗІК відбувалася напередодні сесії обласної ради, яка запланована сьогодні на 14.00 й має обрати виконком, що виконуватиме функції облдержадміністрації. Нагадаємо, що більшість депутатів Львівської обласної ради представляють ВО «Свобода».

Про перебіг сесійного засідання – у наступних матеріалах.

Тетяна КОЗИРЄВА, «День», Львів

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ