Малоросійство – це не політика і навіть не тактика, лише завжди апріорна і тотальна капітуляція
Леся Українка, українська поетеса, письменниця, перекладач, культурний діяч

Вакцинація в Україні почнеться вже в лютому, - Зеленський

25 січня, 2021 - 21:05
Фото: president.gov.ua

 Президент України Володимир Зеленський анонсував у відеозверненні початок вакцинації від COVID-19 в Україні.

«Вже в лютому почнеться вакцинація. Ми очікуємо, що незабаром в Україну надійде один мільйон доз вакцини – перший мільйон – від провідної міжнародної компанії. Деталі зможемо озвучити найближчим часом», - заявив Володимир Зеленський.

Крім того Володимир Зеленський повідомив, що в Україні ввели 14 тисяч додаткових ліжок. «Загалом сьогодні їх майже 70 тисяч. 70% з них – вільні. А понад 80% ліжко-місць по країні забезпечені киснем», - заявив Президент.

Також за інформацією Зеленського майже півмільйона українців отримали пряму допомогу на суму 8 тисяч гривень. Загалом було виплачено понад 3,6 мільярда гривень.

Голова держави наголосив, що вперше в історії незалежної України у період кризи були спрямовані гроші на пряму допомогу підприємцям та їхнім працівникам.

Президент України констатував, що цей локдаун виправдав себе. На його думку важливо, він був достатньо коротким за часом і достатньо ліберальним, якщо порівнювати з іншими країнами Європи.

Президент назвав ситуацію з поширенням коронавірусу в Україні стабільною, контрольованою та «не такою загрозливою, як навесні», але закликав українців «не розслаблятися».

«Завершення локдауну не означає завершення війни з ковід-19. Дуже вас прошу – продовжуйте дотримуватись правил безпеки. Носіть маски, дезінфікуйте руки, тримайте дистанцію. А за наявності симптомів – звертайтесь до сімейного лікаря», - сказав Зеленський.

Він також побажав громадянам України здоров’я та закликав берегти себе, своїх близьких та нашу Україну.

Повний текст звернення оприлюднено на сайті Офісу Президента.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ