Без своєї власної національної аристократії, без такої меншості, яка б була настільки активна, сильна та авторитетна, щоб зорганізувати пасивну більшість нації всередині і тим захистити її од всяких ворожих наскоків ззовні, немає і не може бути нації.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

У Конгресі США заявляють про необхідність санкцій проти "Північного потоку-2"

25 лютого, 2021 - 09:34
Фото: Reuters

Український кокус у Конгресі США виступив із заявою про необхідність запровадження обов’язкових санкцій проти всіх учасників проєкту газопроводу Nord Stream 2, передбачених прийнятими раніше законами.

Зміст заяви розміщений на офіційній сторінці співголови Кокусу конгресувумен Марсі Каптур, передає Укрінформ.

«Конгрес США двічі голосував переважною більшістю представників обох партій за введення обов’язкових санкцій проти трубопроводу. Попри те, що адміністрація вже зробила перші кроки на виконання закону PEESA зі змінами, передбаченими Актом PEESCA, ми сподіваємось, що обов'язкові до введення санкції будуть швидко застосовані до всіх суб'єктів, які здійснюють таку діяльність»,- наголошується в документі.

При цьому підкреслюється, що наміри Конгресу залишаються чіткими: «Nord Stream 2 ніколи не повинен бути завершеним».

Законодавці також висловили стурбованість, що газопровід у разі будівництва створить загрозу трансатлантичній безпеці. Вони назвали Nord Stream 2 «проєктом російського злочинного впливу», спрямований на підрив безпеки України та поглиблення енергетичної залежності Європи від Росії.

Заяву підтримали всі співголови Українського кокусу в Конгресі США: Марсі Каптур, Браян Фітцпатрік, Майк Квіглі, Енді Гарріс, які представляють обидві партії.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ