Треба за всяку ціну обминати ...широкі, розкриті двері і шукати правдивої великої брами, над якою віють непідроблені, неперелицьовані прапори нашого духу
Олена Теліга, українська поетеса, публіцистка, літературний критик, діячка ОУН

Фільм "Параджанов" - у заявці трьох програм Канського фестивалю

25 березня, 2013 - 11:02

Стрічка спільного виробництва України, Франції, Грузії та Вірменії  «Параджанов» візьме участь у трьох програмах Канського кінофестивалю, повідомляють у Держкіно.

Продюсери фільму також отримали запрошення для розгляду участі картини в конкурсі «практично всіх світових кінофестивалів групи А»,зокрема, в Локарно, Венеції, Сан-Себастьяні, Токіо, Торонто, Монреалі, Мар-дель-Платі, Сан-Пауло та Карлових Варах.

Фільм присвячено останнім 20 рокам життя Сергія Параджанова. Автор сценарію, корежисер та копродюсер картини - Олена Фетисова. Ще одним режисером та виконавцем головної ролі виступив Серж Аведікян (Франція). Художній керівник та креативний продюсер стрічки - Роман Балаян. Оператор-постановник - Сергій Михальчук, художник-постановник - Влад Рижіков.

 Передзведений звук підготовлено у Франції мікшером Крістінелем Сірлі, фільм за участі якого - «Поза дитини» - нещодавно отримав «Золотого ведмедя» на цьогорічному «Берлінале». Колорист фільму, Рішар Дозі, раніше здобув низку нагод, серед яких «Оскар», «Ведмеді» Берлінського міжнародного кінофестивалю та французька національна кінопремієя «Сезар».

Копродюсером стрічки став телеканал Arte France Cinema.

 Як повідомляє Держкіно, українська версія «Параджанова» має вийти в український прокат у вересні цього року.Над нею працюють такі українські актори, як Богдан Бенюк, Наталя Сумська, Ольга Радчук.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Телекритика

Новини партнерів

Loading...