Кожен народ пізнається за його богами та символами.
Лев Силенко, український мислитель, філософ, історик, письменник, номінант на Нобелівську премію

Росія блокує роботу КПВВ "Золоте" та ремонт мосту у Станиці Луганській, - Геращенко

25 березня, 2019 - 15:07
Фото з відкритих джерел

Російська Федерація блокує повноцінну роботу КПВВ "Золоте" та реконструкцію мосту у Станиці Луганській.

Про це написала замголови Верховної ради, представник України у гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко у своєму Facebook.

Вона зазначила, що українські будівельники виїхали на ремонт зруйнованого бойовиками мосту, проте Росія не дала жодної відповіді на запит України забезпечити режим тиші.

"26 українських будівельників і 13 одиниць будівельної техніки виїхали до зруйнованого російськими військами і бойовиками мосту в Станиці Луганській, аби розпочати реконструкцію цього об‘єкту... на жаль, РФ не дала жодної відповіді на запит України забезпечити режим тиші", - написала Геращенко.

Парламентар підкреслила, що командувач Об‘єднаного оперативного штабу Збройних сил України Сергій Наєв доповів у режимі відеозв'язку про повну готовність української сторони розпочати реконструкцію мосту і до повноцінної роботи в КПВВ "Золоте".

"Щороку під час переходу цими руїнами гинуть люди, старенькі ламають руки-ноги. Всі ці роки Україна заявляла про готовність негайної реконструкції. І разом з МКЧХ, які пропонували участь у ремонті об’єкту, й самостійно. Всі ці роки РФ разом з бойовиками блокувала ремонт мосту", - написала вона.

За її словами, зараз Київ очікує від ОБСЄ і країн Нормандського формату чіткого публічного звернення до Росії з вимогою припинити блокувати вирішення гуманітарних проблем Донбасу.

"РФ має прибрати свій блокпост посеред зруйнованого мосту, негайно провести розмінування територій поблизу Сіверського Донця і надати режим тиші для українських будівельників, ми проведемо реконструкцію мосту", - запевнила перший віце-спікер ВР.

Нагадаємо, представник України у ТКГ Євген Марчук заявив, що Україна готова відремонтувати міст на лінії розмежування у Станиці Луганській за умови "режиму тиші", однак РФ не погодилась на цю пропозицію.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ