Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

У РФ завершили розслідування справи про пожежу в Кемерово

25 березня, 2019 - 14:49
Фото: пожежа в Кемерово (Poshtar_info twitter)

В РФ завершили розслідування відносно семи фігурантів однієї з кримінальних справ про пожежу в Кемерово в торгово-розважальному центрі, жертвами якої стали 60 людей.

Про це повідомляють росЗМІ.

У числі обвинувачених сім осіб: генеральний директор ТОВ "Зимова вишня" Надія Судденок, керівник компанії "Системний інтегратор" Ігор Полозиненко, співробітник тієї ж компанії - інженер протипожежної системи, за освітою кухар Олександр Нікітін, співробітник приватного охоронного підприємства Сергій Антюшин, начальник караулу пожарноспасательной частини № 2 Сергій Генін; технічний директор ВАТ "Кемеровський кондитерський комбінат" (компанія - власник ТРЦ) Георгій Соболєв, генеральний директор комбінату Юлія Богданова

"Сьогодні 280 томів кримінальної справи направлені в Генеральну прокуратуру для вирішення питання про затвердження обвинувального висновку", - йдеться в повідомленні.

"Богданову, Соболєву, Судденок звинувачують у наданні послуг, які не відповідають вимогам безпеки, що спричинило смерть, а також порушення вимог пожежної безпеки, що спричинило смерть (ч. 3 ст. 238, ч. 3 ст.219 КК РФ)", - сказала представник СКР.

За її словами, Полозиненко і Нікітін звинувачуються за ч. 3 ст. 219 КК РФ, Антюшин - за ч. 3 ст. 238 КК РФ, а Генін - за ч. 3 ст. 293 КК РФ (халатність, що спричинила смерть двох і більше осіб).

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ