Влада спирається на всіх, хто живе в брехні.
Вацлав Гавел, чеський політик та громадський діяч, дисидент, критик комуністичного режиму, драматург та есеїст, дев'ятий та останній президент Чехословаччини та перший президент Чехії

Вибухівка на Бостонському марафоні була радіокерованою, –ЗМІ

25 квітня, 2013 - 11:22

Вибухові пристрої, які спрацювали під час щорічного марафону в Бостоні 15 квітня, були радіокерованими. Про це повідомляє Associated Press з посиланням на джерело, близьке до слідства.

У пристрої були вмонтовані засоби управління, аналогічні до тих, що використовуються в іграшкових машинках. Бомба була приведена в дію через мобільний телефон.

Раніше стало відомо, що матір братів Джохара і Тамерлана Царнаєвих Зубейдат, у разі її приїзду до США, може бути заарештована. Радіо "Голос Америки" повідомляє, що стосовно Царнаєвої, яка зараз перебуває в Дагестані, діє ордер на арешт, виданий у жовтні 2012 р. - вона звинувачується у крадіжці одягу в універмазі Lard&Taylor на суму в 1,6 тис. дол.

Нагадаємо, що в результаті бостонського теракту 15 квітня загинули три людини, за уточненими даними, понад 260 отримали поранення. Подальша стрілянина в Массачусетському інституті забрала життя одного поліцейського. Цей теракт став першим на території США після 11 вересня 2001 р.

Джерело: РБК-Україна

Новини партнерів

Loading...