Поставте собі питання: що про вас одного дня скаже історія?
Йосип Сліпий, первоієрарх Української Греко-Католицької Церкви, верховний архієпископ Львівський і митрополит Галицький, кардинал, визначний церковний і науковий діяч

Вибухівка на Бостонському марафоні була радіокерованою, –ЗМІ

25 квітня, 2013 - 11:22

Вибухові пристрої, які спрацювали під час щорічного марафону в Бостоні 15 квітня, були радіокерованими. Про це повідомляє Associated Press з посиланням на джерело, близьке до слідства.

У пристрої були вмонтовані засоби управління, аналогічні до тих, що використовуються в іграшкових машинках. Бомба була приведена в дію через мобільний телефон.

Раніше стало відомо, що матір братів Джохара і Тамерлана Царнаєвих Зубейдат, у разі її приїзду до США, може бути заарештована. Радіо "Голос Америки" повідомляє, що стосовно Царнаєвої, яка зараз перебуває в Дагестані, діє ордер на арешт, виданий у жовтні 2012 р. - вона звинувачується у крадіжці одягу в універмазі Lard&Taylor на суму в 1,6 тис. дол.

Нагадаємо, що в результаті бостонського теракту 15 квітня загинули три людини, за уточненими даними, понад 260 отримали поранення. Подальша стрілянина в Массачусетському інституті забрала життя одного поліцейського. Цей теракт став першим на території США після 11 вересня 2001 р.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: РБК-Україна

Новини партнерів

Loading...