Корінь демократії в активності громадян, а запорука - в забезпеченні прав людини.
Зеновій Красівський, поет, письменник, громадський та політичний діяч, політв’язень радянських таборів, член Української Гельсінської групи

Папа Франциск зустрівся із воїнами АТО – учасниками проекту "Переможці"

25 травня, 2017 - 09:39

У посольстві України у Ваткані повідомили про аудієнцію Папи Римського із українськими військовими.  Мова йде про бійців, поранених у АТО, та тих із них, які є учасниками проекту  "Переможці", передає BBC-Україна.

Папа Римський привітав українських військових словами: "Христос Воскрес! Вітаю українців, які брали участь у міжнародному військовому паломництві до Люрду і не перестаю випрошувати в Господа Миру для дорогої української землі"!

По закінченню аудієнції Папа Франциск підійшов до українських військових і поспілкувався з ними. Понтифіку подякували за підтримку України та подарували український прапор.

Соціальний проект "Переможці", присвячений ветеранам АТО, які втратили частини тіла у військових діях на сході. Фото ветеранів АТО і паралімпійців, які були поранені, були розміщені на Майдані Незалежності у Києві. Частину фото принесли на зустріч до Папи Римського.

Джерело: BBC Україна

Новини партнерів

Loading...