У державців немає місця для філософії.
Томас Мор, англійський письменник, філософ, державний діяч, лорд-канцлер, Святий Римо-католицької церкви

Партія соціалістів Іспанії ініціювала вотум недовіри уряду через корупційний скандал

25 травня, 2018 - 13:56

Партія соціалістів Іспанії ініціювала вотум недовіри уряду Маріано Рахоя після винесення вироків у резонансній корупційній справі. Про це повідомляє ЄП з посиланням на El Pais.

Голова партії Педро Санчес вніс пропозицію щодо вотуму недовіри уряду Рахоя після того, як були винесені вироки у так званій "справі Gurtel", яка стала одним з найбільших корупційних скандалів в сучасній історії Іспанії. Народна партія, яку очолює Рахой, була засуджена як учасник схеми з незаконним збагаченням.

"Настав час для кожного понести відповідальність", - йдеться в ініціативі соціалістів.

Вони вважають, що хоча розслідування не знайшло жодних порушень з боку нинішніх урядовців, вирок суду кидає тінь і на нинішнього керівника Народної партії Маріано Рахоя.

Поки незрозуміло, чи вдасться соціалістам отримати голоси партій Podemos і Ciudadanos, для того щоб вотум недовіри отримав підтримку парламенту.

Як повідомлялося, 24 травня іспанський суд засудив бізнесменів і колишніх політиків до великих термінів ув'язнення і штрафів за участь у схемі відкатів за контракти, які допомагали фінансувати правлячу партію.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!