Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Рейтинг довіри росіян до Путіна сягнув історичного мінімуму

25 травня, 2019 - 16:53
Фото з відкритих джерел

Рейтинг довіри росіян до президента РФ Володимира Путні склав 31,7% та сягнув історичного мінімуму.

Про це повідомляє Meduza.

За даними Всеросійського центру вивчення громадської думки (ВЦВГД) рейтинг довіри президенту Росії Володимиру Путіну впав до 31,7%. Про це свідчить опитування проведене з 13 по 19 травня. Це мінімальний показник з початку публікації відповідних даних на сайті соціологічного центру в 2006 році.

При цьому президенту як і раніше довіряють більше, ніж іншим російським політикам. Друге місце в рейтингу довіри ВЦВГД утримує міністр оборони Сергій Шойгу (14,8%), третє - міністр закордонних справ Сергій Лавров (13%).

Показник схвалення діяльності Путіна залишається стабільним; за результатами останнього опитування ВЦВГД, він склав 65,8%.

Попереднє рекордне падіння рейтингу довіри Путіну ВЦВГД зафіксував в січні 2019 року; тоді цей показник склав 32,2%. Він почав знижуватися з червня 2018 року, після оголошення про підвищення пенсійного віку. За даними на 27 травня 2018 року, Путіну довіряли 46,9% учасників опитування ВЦВГД.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ