Нації, де переважають «нейтральні»... неминуче засуджені на смерть і рабство.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, історіософ, соціолог, публіцист

У Києві відкрили "скляний" пішохідний міст

25 травня, 2019 - 22:31
Укрінформ

У суботу, 25 травня до Дня Києва за участю мера столиці Віталія Кличка відбулося відкриття пішохідно-велосипедного мосту, що з’єднує парк “Володимирська гірка” з Аркою дружби народів.

Про це повідомляє Укрінформ.

Мер Києва пройшовся зі своїм братом, українським боксером Володимиром Кличком новим мостом разом з сотнями киян, який прийшли на урочисту подію. Дехто з киян проїхався мостом на велосипедах.

Кличко презентував киянам новий міст та розповів історію будівництва нового туристичного об’єкту Києва.

«Цей пішохідний міст з’єднує парк Володимирська гірка та парк «Хрещатий». Плани побудувати цей міст були ще більше ста років тому, і я дуже радий, що врешті решт ми змогли реалізувати плани багатьох поколінь. Будівництво мосту тривало 5 місяців. В грудні ми почали, і зараз кінець травня відкриваємо як і обіцяли на День нашого міста наш один із найважливіших туристичних об’єктів. Я практично щодня приїжджав сюди і перевіряв як тривають роботи, і можу чітко сказати, що цей міст будувала вся Україна. Більше тисячі працівників долучилися до будівництва цього мосту, і одні були з Запоріжжя, інші з Дніпра, зі Львова, Конотопу, Рівного, Києва. І праця над цим мостом об’єднала всіх наших українців. Працювали 24 години на добу без перерви», - розповів Кличко.

Мер наголосив, що цей міст на 90% побудований з наших українських матеріалів, «тільки дві складові - ванти і шви з Німеччини».

«Було багато спекуляцій чи потрібен цей міст, чи непотрібний, але я переконаний, що ця локація стане по справжньому візитівкою нашого міста. Я можу чітко сказати, що таких об’єктів в Україні ще не втілювали», - підкреслив Кличко.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ