Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Вакарчук назвав своїм головним завданням у Раді звільнення полонених українців в Росії

25 травня, 2019 - 21:32
Фото Громадське телебачення

Шоумен, лідер новоствореної партії «Голос» Святослав Вакарчук назвав своїм головним завданням у Верховній Раді звільнення незаконно утримуваних у Росії українців.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Ми зробимо все, щоб якомога швидше і політичні в'язні, і військовополонені повернулися додому. Я бачу в цьому своє персональне завдання», — зазначив він.

Також Вакарчук уточнив, що кілька тижнів тому, під час виступу в Одесі, батько українського військовополоненого моряка Віктор Сорока одягнув йому на руку браслет. Він не дає йому забути про долю українців в Росії.

«Я не знімаю цей браслет, і він мені кожен день нагадує, заради чого я повинен йти у Верховну Раду — для того, щоб такі люди, як Василь Сорока, Олег Сенцов та інші якомога швидше повернулися додому живими і неушкодженими», — підкреслив він.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ