Обирати собі уряд має право лише той народ, який постійно знаходиться в курсі того, що відбувається.
Томас Джефферсон, видатний політичний діяч, дипломат і філософ епохи Просвітництва, один з авторів Декларації незалежності США, 3-й президент США в 1801-1809 роках

Гройсман проводить нараду про безпеку на дорогах

25 липня, 2018 - 12:58
Фото з Facebook Вікторія Навроцька

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман проводить нараду з питань безпеки дорожнього руху. Про це повідомила заступник директора Департаменту комунікації МВС України Вікторія Навроцька у Facebook.

"Саме зараз у КМУ проходить нарада щодо безпеки дорожнього руху під головуванням Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана", - написала вона.

За словами Навроцької, у нараді беруть участь перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, заступники керівника Нацполіції В’ячеслав Аброськін та Олександр Фацевич, керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій, міністр інфраструктури Володимир Омелян та керівництво Укртрансбезпеки.

"Суворий контроль та штрафи, фото/відеофіксація, підвищення якості пасажирських перевезень та доріг, масштабна інформаційна кампанія - основні зміни, які ініціюються МВС та Міністерством інфраструктури", - зазначила Навроцька.

Нагадаємо, ввечері 24 липня на бульварі Лесі Українки водій автомобіля Hammer, грубо ігноруючи правила дорожнього руху, а саме червоний сигнал світлофору, скоїв наїзд на неповнолітню дівчину, яка переходила дорогу на регульованому пішохідному переході. Від отриманих травм 10-річна дитина померла.

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...